Aktualitások

Épületüzemeltetési technikus

2021. Június 30. Szerda
Bővülő csapatunkba

Épületüzemeltetési technikusokat

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az épületek épületgépészeti, elektromos rendszereinek ellenőrzése, kezelése, karbantartása
  • Épületfelügyeleti-, tűzjelző rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Mechanikus-, gépészeti rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítása és javítása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Havaria helyzetek kezelése, akár ügyelet vállalása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Épületgépész, gépész technikus vagy villanyszerelő végzettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Exel, Outlook ismeret)
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye:

Budapest XIV. kerület