Aktualitások

Karbantartási csoportvezető

2021. Oktober 21. Csütörtök

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • A feladatkörrel összefüggésben felmerülő feladatok végrehajtása, összehangolása, a zavartalan működés biztosítása;
  • Munkavégzés során felmerülő problémák megoldása, egyéb műszaki hibák feltárása, elhárítása;
  • Operatív létszám- és anyaggazdálkodás;
  • Feladatkiosztás, munkaidő gazdálkodás, valamint az elvégzett feladatok nyomon követése;
  • A munkavégzés során felmerülő műszaki megoldások, üzemeltetési eljárások fejlesztése, alkalmazása;
  • CAFM rendszer használata;
  • Riportok, beszámolók készítése a közvetlen felettes és a megrendelő felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év épületüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, Internet)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy folyamatosan fejlődő, magyar cégcsoportnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és csapatban való együttműködést
  • Versenyképes jövedelmet és egyéb béren kívüli juttatásokat
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget
  • Minőségi munkaruhát
  • Vállalati rendezvényeket

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.