Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba

Kontroller

pozícióba munkatársat keresünk.

Rád váró feladataink:

  • Kontrolling vezető munkájának támogatása ellenőrzött adatokkal, elemzésekkel, döntéselőkészítés;
  • Döntéselőkészítés
  • Projekt és cég szintű eredmény monitoringja; éves prognózis készítése
  • Elhatárolások meghatározása, átkönyvelések összefogása
  • Éves beszámolók és havi jelentések készítésében való közreműködés
  • Ad-hoc jelentések készítése
  • Beszámolási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Az ideális jelöltünk Te vagy, amennyiben:

  • Felsőfokú közgazdász vagy pénzügy-számviteli végzettséget szereztél és ismereteidet mélyíteni szeretnéd
  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezel kontrolling területen
  • Előny, ha jártas vagy építőipari és projektkontrollingban is
  • Magas szinten alkalmazod az MS Office eszközeit
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Munkádat pontosan, önállóan, felelősségteljesen, megbízhatóan végzed
  • Szervezettség, kiváló időgazdálkodás, eredményorientáltság jellemez
  • Magas szintű kooperációs készséggel, csapatszellemű hozzáállással, rendszerszemlélettel közelítesz az elvégzendő feladatokhoz

Amennyiben csatlakozol HOZZÁNK:

  • Egy lendületes, együttműködő, egymást támogató csapat tagja leszel;
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • Versenyképes jövedelmet kínálunk;
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Jól megközelíthető munkavégzési helyen dolgozhatsz;
  • Biztosítjuk a részben home office-ból történő munkavégzés lehetőségét is.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.