Cégünk a KRAFT FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai illetve ipari létesítmények részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba Győrbe

Létesítményvezető helyettes

pozícióba munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • Egy lendületes, együttműködő, egymást támogató csapat tagja leszel
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot
  • Versenyképes jövedelmet kínálunk
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk

Főbb feladatok:

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Karbantartási, üzemeltetési projektek felelős vezetése
  • Karbantartó csapat vezetése, karbantartási munkautasítások, eljárások kidolgozása
  • Hatékony kommunikáció a beosztottakkal és a megrendelővel
  • Projekt határidők betartása, betartatása
  • Bejövő számlák ellenőrzése
  • Teljesítésigazolások beszerzése a megrendelőtől
  • Beszállítói, alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Részvétel a projektet érintő megbeszéléseken
  • Beszámolók, jelentések készítése
  • Javaslattételek készítése a rendszerek hatékonyabb üzemeltetésére
  • Hatósági ellenőrzési feladatok nyilvántartása, nyomon követése, azokra való időben történő felkészülés, ezek jelentése a megrendelő felé
  • Az új munkatársak betanítása, az új belépők támogatása a csapatba való illeszkedésben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépészeti ismeretek és/vagy épületgépész végzettséged van
  • Ipari és logisztikai csarnok üzemeltetésében szerzett tapasztalatod van
  • Rendelkezel szolgáltatási- és gazdaszemlélettel
  • Karbantartási szoftver ismereted van
  • Nagyfokú terhelhetőség, határidőre történő munkavégzés jellemez
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Német nyelvtudás előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés

Várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével!