Aktualitások

Csőszerelő, gépész karbantartó

2020. December 17. Csütörtök

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Az épület gépészeti rendszereinek üzemeltetése, karbantartása
  • Részvétel az épületet ellátó rendszerek karbantartási üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Munkavégzés során felmerülő problémák megoldása, egyéb műszaki hibák feltárása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Ösztönző javadalmazás
  • Cafeteria
  • Munkaruha

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Csőszerelő képesítés
  • Gépészeti technikusi végzettség
  • 2-5 éves szakmai tapasztalat elsősorban épületüzemeltetésben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Munkavégzés helye: 9000 Győr

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.