Aktualitások

Elszámolási referens

2020. Szeptember 24. Csütörtök

A KRAFT FM Kft. mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője keres megbízható munkatársat

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Átalánydíjas teljesítésigazolások készítése, felmentése online az elszámolási felületen
  • alapdokumentumok alapján az eseti megrendelésekhez tartozó elszámolások és teljesítésigazolások elkészítése, mentése online felületen
  • A beérkező elszámolási alapdokumentumok felmentése, rendezése projekthez, elszámolási időszakhoz
  • Ügyszámok, ügyszámcsoportok létrehozása, kezelése
  • Az elszámolási alapdokumentumok ügyszámhoz rendezése
  • Havi elszámolási kalkuláció készítése, mentése
  • Megrendelő felé benyújtani szükséges dokumentumok összeállítása
  • Elkészített elszámolások, teljesítésigazolások továbbítása az ellenőrző, jóváhagyó és aláíró személyeknek belső online rendszeren keresztül
  • Szoros együttműködés az elszámoló csoport többi tagjával és a társosztályokkal (pl.: ajánlatadók, beszerzés)

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kiváló szervező és problémamegoldó képesség
  • magabiztos számítógépkezelés
  • jó csapatmunkakészség
  • Haladó - magabiztos Excel használat

Előnyt jelent:

  • német tudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye

•    Budapest, XIII. ker.

Kategória

•    Adminisztráció

Szükséges iskolai végzettség

•    Középfokú végzettség

Munkaidő tipusa

•    Teljes munkaidő