Aktualitások

Festő, mázoló

2021. Június 24. Csütörtök

A KRAFT FM Kft., a hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője, létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársat

FESTŐ, MÁZOLÓ

munkakörbe budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Épületi rendszerek ellenőrzése, karbantartása
  • Festési munkálatok elvégzése
  • Munkavégzés során felmerülő problémák megoldása, hibák feltárása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Festő, mázoló képesítés
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalata épületkarbantartásban, gipszkartonozásban vagy hidegburkolásban

Munkavégzés helye: Budapest XI.