Aktualitások

Karbantartó diagnosztikai technikus

2020. December 17. Csütörtök

Mobil szerviz portfoliónk bővítéséhez keresünk

munkatársakat.

Feladatok:

  • Épületgépészeti villamos forgóberendezések (villanymotorok, ventilátorok, szivattyúk) rezgésdiagnosztikai méréseinek elvégzése
  • Jegyzőkönyv vezetése, a kapott eredmények alapján értékekések elkészítése
  • Épületgépészeti berendezések beüzemelésének szakmai támogatása
  • Projektek szükségszerű és tervezett javításainak, karbantartásainak nyomon követése, napi rutin feladatok ellátása
  • Épületek, valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, ezen folyamatok műszaki dokumentálása és fejlesztése
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • Változatos feladatok, önálló projektek

Elvárások:

  • Rezgésdiagnosztikai szakértői képesítés
  • Minimum 2 éves rezgésdiagnosztikai területen szerzett gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Magyarország