Aktualitások

Kazánfűtő

2021. Augusztus 23. Hétfő

Csapatunkba

KAZÁNFŰTŐ

munkatársat keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Létesítményüzemeltetési technikusi munkakör betöltése
  • Napi, előírás szerinti ellenőrzések, rutinfeladatok, állapotfelmérések elvégzése (szűrőcserék, vegyszertöltés, stb…), dokumentálása
  • Esetileg, tervezett és nem tervezett karbantartási tevékenységek elvégzése
  • A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása, esetleges üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, javaslattétel a hiba javítására, megelőzésére
  • Napi és heti ellenőrzőlapok és kazánnapló rendeltetésszerű töltése
  • A területhez tartozó fontosabb mutatószámok meghatározásához szükséges adatok megbízható rögzítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kazánfűtő végzettség (2t/h teljesítményű kazánok kezelése)
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló koordinációs, stressztűrő, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Épületfelügyeleti rendszerek használatában szerzett jártasság
  • Magabiztos alapszintű számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Létesítmény fenntartásban, épületgépészetben szerzett tapasztalat
  • Villamos alállomás kezelői vagy villanyszerelői képesítés
  • Sűrített levegő, hűtővíz, vákuum és légkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
  • Cafeteria, iskolakezdési támogatás
  • Céges rendezvények
  • Munkaruha

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület