Aktualitások

Kazángépész szerviz munkatárs

2021. Március 05. Péntek

Szervizcsapatunkba keresünk KAZÁNGÉPÉSZ munkatársat.

Feladatok:

  • A Kraft FM által üzemeltetett létesítmények szükségszerű és tervezett karbantartásainak nyomon követése
  • Napi, előírás szerinti ellenőrzések, rutinfeladatok, állapotfelmérések elvégzése (szűrőcserék, vegyszertöltés, stb…) dokumentálása
  • A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása, esetleges üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, javaslattétel a hiba javítására, megelőzésére
  • Napi és heti ellenőrzőlapok és kazánnapló rendeltetésszerű töltése
  • A területhez tartozó fontosabb mutatószámok meghatározásához szükséges adatok megbízható rögzítése
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kazángépész végzettség (12t/h feletti teljesítményű gőzkazánok kezelése)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló koordinációs, stressztűrő, problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú mobilitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Létesítmény fenntartásban, épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületfelügyeleti rendszerek használatában szerzett jártasság
  • Haladó számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye