Aktualitások

Létesítményvezető Budapest

2021. Szeptember 21. Kedd

Bővülő csapatunkba

Létesítményvezető

pozícióba munkatársat keresünk.

Rád váró feladataink:

  • A zavartalan üzemeltetéshez szükséges tárgyi, személyi feltételek biztosítása, létszám- és anyaggazdálkodás;
  • Kapcsolattartás a megrendelő üzemeltetésért felelős képviselőjével;
  • Szoros együttműködés és eseti megrendelői igények egyeztetése a projektért felelős menedzserrel;
  • A projekt kapcsán felmerülő műszaki megoldások meghatározása, üzemeltetési eljárások fejlesztése, alkalmazása;
  • Beszerzési igények esetén tárgyalások lefolytatása a műszaki tartalom figyelembevételével, költségkalkuláció készítése, megrendelés leadása a beszerzés felé;
  • Részvétel a műszaki konzultációkon, bejárásokon;
  • CAFM kialakítása a létesítmény igényei szerint;
  • Ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, dokumentáció összeállítása, tárgyalások lefolytatása a lehetséges alvállalkozókkal, beszállítókkal;
  • Riportok, beszámolók készítése a közvetlen felettes és a megrendelő felé.

Az ideális jelöltünk Te vagy, amennyiben:

  • Felsőfokú épületgépész- vagy villamosmérnök végzettséget és 2 éves tapasztalatot szereztél, vagy
  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel és legalább 5 éves gyakorlatot szereztél az épületüzemeltetés, karbantartás területén;
  • Magabiztosan alkalmazod az MS Office eszközeit;
  • Jó kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkezel;
  • Megbízható, terhelhető munkaerőnek tartod magad;
  • Érdeklődő és elhivatott vagy az épületüzemeltetés és karbantartás iránt;
  • Német nyelvtudásod előny.

Amennyiben csatlakozol HOZZÁNK:

  • Egy lendületes, együttműködő, egymást támogató csapat tagja leszel;
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és a jó hangulatot;
  • Versenyképes jövedelmet kínálunk;
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet álláshirdetésünk, várjuk jelentkezésedet.