Aktualitások

Senior Létesítményvezető

2020. Szeptember 24. Csütörtök

A hazai épületüzemeltetési piac egyik jelentős résztvevője keres megbízható munkatársat Létesítményvezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A feladatok színvonalas végzésére legalkalmasabb munkamegosztás (saját állomány és alvállalkozók) kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a zavartalan működés megoldása.
  • A zavartalan üzemeltetéshez szükséges tárgyi, személyi feltételek biztosítása, létszámgazdálkodás, anyaggazdálkodás.
  • Rendszeres, napi kapcsolattartás a megrendelő üzemeltetésért felelős képviselőjével, eseti megrendelői igényeket a szolgáltatásmenedzserrel egyeztet
  • Napi együttműködés a projektért felelős Szolgáltatásmenedzserrel
  • A projektben dolgozó munkatársak feladatainak konkrét meghatározása, munkaidejének beosztása az eredmények értékelése.
  • Az üzemeltetéshez szükséges beszerzési igények esetén lefolytatja a tárgyalásokat a műszaki tartalom és a beszerzéssel együttműködve a gazdaságosság elvének és a rendelkezésre álló költségvetésnek figyelembevételével.
  • A munkavégzés során felmerülő műszaki megoldások, üzemeltetési eljárások fejlesztése, alkalmazása.
  • A projekt kapcsán felmerülő műszaki alternatívák mérlegelése és kiválasztása.
  • A projekt kapcsán felmerült műszaki igényt továbbítása a beszerzés felé, költségkalkuláció készítése az eljárásrendnek megfelelően.
  • Igény esetén részt vesz a műszaki konzultációkon, bejárásokon.
  • CAFM kialakítása a létesítmény igényei szerint, a rendszer használata.
  • Eseti ajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása, ajánlati dokumentációk összeállítása, szükség esetén az ajánlatokkal kapcsolatos tárgyalások lefolytatása a lehetséges alvállalkozókkal, beszállítókkal, együttműködve a szolgáltatásmenedzserekkel és beszerzéssel.
  • Riportok, beszámolók készítése a közvetlen felettes és a megrendelő felé.
  • Részvétel a rendszeres és eseti elemzések, jelentések készítésében.

Elvárások:

  • min. 5 éves ipari tapasztalat
  • Érdeklődés és elhivatottság az épületüzemeltetés és karbantartás iránt
  • Felsőfokú (épületgépész- vagy villamosmérnök) végzettség
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Jó teherbíró képesség

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Változatos feladatok
  • Későbbiekben önálló projektek vezetése
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Előrelépési lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.