Aktualitások

Szerviz munkatárs

2021. Augusztus 15. Vasárnap

Szervizcsapatunkba SZERVIZ MUNKATÁRS kollégát keresünk, aki

  • önállóan, felelősségteljesen dolgozik, melyet a legalább 2 éves releváns tapasztalatára épít,
  • rugalmas, nem szereti az egyhelyben ülést, hiszen naponta több helyszínen végzi majd a munkáját Budapesten és Pest megyén belül,
  • B kategóriás vezetői engedéllyel és vezetési gyakorlattal rendelkezik, hogy céges autónkat felkészülten vezethesse,
  • a problémákra kihívásként tekint és gyorsan, hatékonyan orvosolja őket,
  • gépész technikusi végzettséggel rendelkezik, de emellett hajlandó és szeret új dolgokat tanulni,
  • érti és jól kezeli a számítógépes alapprogramokat (Word, Excel, Outlook, Internet).

Előnyt jelent számára, ha a következőkben is szerzett tapasztalatot:

  • létesítmény fenntartás, épületgépészet, épületfelügyeleti rendszerek használata,
  • víz-, gáz-, csatorna, fűtésszerelési, légtechnikai rendszerszerelés.

 Feladata lesz:

  • a Kraft FM által üzemeltetett ingatlanok karbantartásainak elvégzése (világítás-, nyílászáró-, víz-, csatorna-, hűtési, fűtési rendszerek karbantartása, javítása), illetve épületgépészeti rendszereinek ellenőrzése, mely munkákat koordinátorunk segítségével ütemezünk,
  • ezen munkák online felületen, illetve munkalapon történő szakszerű dokumentálása,
  • jó gazdaként a létesítményeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztése.

Amit ajánlunk:

  • stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél,
  • 10 fős, szakmailag képzett, összetartó csapat,
  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség,
  • cafeteria, iskolakezdési támogatás,
  • céges rendezvények,
  • munkaruha,
  • árkedvezmény partnereinknél.