Aktualitások

Szerviz munkatárs (gépész)

2021. Március 26. Péntek

Szervizcsapatunkba keresünk SZERVIZ MUNKATÁRS (gépész) kollégát.

 Feladatok:

  • A Kraft FM által üzemeltetett ingatlanok igény szerinti, továbbá tervezett karbantartásainak elvégzése, épületgépészeti rendszereinek ellenőrzése
  • Az elvégzett munkák szakszerű dokumentálása a rendszeresített online felületen, illetve munkalapon.
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények

Szükséges tapasztalat:

  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Víz-, gáz-, csatorna, fűtésszerelési, légtechnikai rendszerszerelési tapasztalat előnyt jelent
  • Gépész technikusi végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú mobilitás
  • Szakmai ismeretek bővítésére való hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Létesítmény fenntartásban, épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületfelügyeleti rendszerek használatában szerzett jártasság
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye