Aktualitások

Toborzási munkatárs

2021. Szeptember 08. Szerda

Bővülő csapatunkba TOBORZÁSI MUNKATÁRSAT keresünk.

 FŐBB FELADATOK

  • Munkaerő-igények egyeztetése a felelős területek vezetőivel
  • Kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása
  • Adatbázis szűrése, hirdetésfeladás, online felületek kezelése
  • Weboldal karrierfelületének kezelése
  • Toborzási kampányok megvalósítása
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Belső ajánlási rendszer működtetése
  • Pályázati anyagok értékelése, telefonos előszűrés
  • Interjúk szervezése, kompetencia tesztek kezelése
  • Vezetők támogatása a kiválasztás során
  • Döntéselőkészítés, ajánlatadás
  • Visszajelzés a pályázók felé
  • Toborzási statisztikák készítése, hatékonysági mutatók prezentálása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzási, kiválasztási módszertanok ismerete
  • Minimum 2 év toborzási tapasztalat műszaki, gépész, építőipari területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Motivált, csapatjátékos hozzáállás
  • LinkedIn, Facebook alkalmazásban gyakorlat
  • MS Office eszközeinek magas szintű alkalmazása

AMIT KÍNÁLUNK

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Megbízható és összetartó csapat
  • Cafeteria
  • Részben home office-ból történő munkavégzés