Aktualitások

Villanyszerelő karbantartó

2020. December 22. Kedd

Bővülő csapatukba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • A létesítmény villamos rendszereinek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Az épületek villamos rendszereinek karbantartása és a felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatok ellátása
  • Egyéb műszaki hibák feltárása
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő képesítés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat, de lelkes, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 2367 Újhartyán

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.