Aktualitások

Villanyszerelő karbantartó - Győr

2020. Augusztus 27. Csütörtök

A KRAFT FM Kft. létesítményeinek üzemeltetéséhez, karbantartásához keres megbízható munkatársakat villanyszerelő karbantartó munkakörbe győri munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Az épületek villamos rendszereinek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Aktívan részt vesz a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában, egyéb műszaki hibák feltárása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra

Szükséges végzettség:

  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Győr