Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba keressük

Kazángépész

kollégánkat.

Feladatok:

  • Létesítményüzemeltetési technikusi munkakör betöltése
  • Napi, előírás szerinti ellenőrzések, rutinfeladatok, állapotfelmérések elvégzése (szűrőcserék, vegyszertöltés, stb…) dokumentálása
  • Tervezett és nem tervezett karbantartási tevékenységek elvégzése
  • A létesítményüzemeltetési terület üzembiztonságának szavatolása, esetleges üzemzavarok mihamarabbi felszámolása, javaslattétel a hiba javítására, megelőzésére
  • Napi és heti ellenőrzőlapok és kazánnapló rendeltetésszerű töltése
  • A területhez tartozó fontosabb mutatószámok meghatározásához szükséges adatok rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kazángépész végzettség (12t/h feletti teljesítményű gőzkazánok kezelése)
  • Koordinációs és problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Létesítmény fenntartásban, épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületfelügyeleti rendszerek használatában szerzett jártasság
  • Sűrített levegő, hűtővíz, vákuum és légkezelő rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Céges rendezvények, csapatépítő alkalmak

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.