Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Csatlakozz hozzánk

BESZERZŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • A létesítmény üzemeltetéshez és karbantartáshoz szükséges alapanyagok határidőre történő biztosítása
  • Megrendelések elkészítése és figyelemmel kísérése, különös tekintettel az alapanyagkészletek optimális szinten tartására
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Információ biztosítása az esetlegesen felmerülő anyagellátási problémákról a létesítmény üzemeltetés és karbantartás felé
  • A mennyiségi reklamációk kezelése
  • A minőségi reklamációk intézése a minőségbiztosítással együttműködve
  • Beszerzési költségek csökkentésére való törekvés
  • Az új munkatársainak betanítása a beszerzési folyamatok, belső szabályzatok, eszközök vonatkozásában
  • Számlák ellenőrzése, leigazolása
  • Szükséges adatok, információk beszerzése társosztályokról
  • Napi szintű kommunikáció a felelősségi körébe tartozó partnerekkel a fenti témákban
  • Törzsadatok (cikktörzs, vevőtörzs, kondíciók) folyamatos karbantartása a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • 3+ év tapasztalat műszaki anyag beszerzés területén, ideálisan épületgépészeti irányon
  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy logisztika jellegű)
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő problémafeltáró, problémamegoldó és szervező készség.
  • német vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word és Excel)

Amit kínálunk:

  • alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • részvételi lehetőség szakmai képzéseken
  • bejárástámogatás 30 ft/km