Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

 Bővülő csapatunkba keressük új

ÉPÜLETÜZEMELTETÉSI MÉRNÖK

kollégánkat.

Főbb feladatok:

  • A telephelyen található épületek átadás-átvételi folyamataiban való részvétel üzemeltetői oldalról
  • Átadás-átvételi dokumentáció minőségi ellenőrzése, validálása
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel, hibalisták visszaellenőrzése
  • Üzemeltetési és karbantartási dokumentáció készítése a szakmérnöki csoport segítségével
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Üzemeltetéshez szükséges tartalékalkatrész listák meghatározása
  • Együttműködés a Kraft-FM épületfelelős mérnökével
  • Kapcsolattartás a kliens oldali szakmai partnerrel

Elvárások:

  • releváns területen szerzett min. 1-3 év tapasztalat
    magabiztos angol nyelvtudás (az interjún tesztelésre kerül)
    gépészmérnöki vagy villamosmérnök végzettség

Amit kínálunk:

  • alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • bejárás támogatás 30 ft/km
  • részvételi lehetőség szakmai képzéseken