Több, (akár pályakezdő) Épületüzemeltetési Technikust

keresünk

Főbb feladatok, munkák:

  • Zárcsere, izzócsere, ajtó beállítások, órák leolvasása, vizuális ellenőrzések
  • Az épület épületgépészeti, elektromos rendszereinek ellenőrzése, kezelése, karbantartása
  • Épületfelügyeleti-, tűzjelző rendszerek ellenőrzése, monitorozása
  • Mechanikus-, gépészeti rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítása és javítása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Havaria helyzetek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdőket is várunk!
  • Épületgépész, gépésztechnikus vagy villanyszerelő végzettség
  • Rendezvények esetén ügyelet vállalása, mely jogtisztán elszámolható
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook ismeret)
  • Tériszony kizáró ok

Amit kíválunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet, tömegközlekedéssel jól megközelíthető helyen (M2 Népstadion megállótól 50 méter)
  • Jogtisztán bejelentett bér (nincs okoskodás!)
  • Próbaidő után nettó 12.500Ft cafeteria
  • Céges okostelefon magánhasználatra is, internettel
  • Munkaidő H-P 8-16:30, rendezvények esetén ügyelet, mely elszámolható
  • Ingyenes, ülő tiszteletjegy 2 fő részére azokra a rendezvényekre, amikor nem dolgozik
  • Stresszmentes munka, mikróval, hűtővel, mélyhűtővel stb.
  • Számítógép, wifi
  • Zárt, kamerás teremgarázs
  • Jó hangulatú csapat, 2-4 fő/ műszak
  • Kevés adminisztráció
  • Fejlődési lehetőség
  • Dohányzási lehetőség fedett helyen
  • Fürdési lehetőség
  • Saját öltözőszekrény
  • Munkaruha
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Akár azonnali kezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület, Sportaréna, a piros M2 metró Puskás Ferenc Stadion megállójától 50 méterre

Ha úgy érzed mi vagyunk azok, akit keresel, akkor kérlek küld el a „Jelentkezés” gombra kattintva az önéletrajzodat, hogy jobban megismerhessünk egymást!