Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Jelenleg a Bp-i Bosch épületének üzemeltetéséhez, a bővülő csapatukba keresünk

Gépész karbantartó

munkatársAKAT.

Feladatok:

  • Az épületek- és épületgépészeti rendszerek műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, hibák feltárása;
  • Az üzemeltetett telephely (gyártó- és kiszolgáló épületek) fenntartása, üzemeltetése, teljes épület menedzsment;
  • Napi rutin- és tervezett karbantartási feladatok ellátása, azok dokumentálása;
  • Aktív és kreatív részvétel az üzemvitel során felmerülő problémák megoldásában, a hibák kijavításában
  • Részvétel az üzemeltetési folyamatok fejlesztésében, hatékonyabbá tételében;
  • Napi jelentési kötelezettség a felettes számára az észlelt hibákról, az elvégzett feladatokról és azok körülményeiről;
  • Egyéb munkáltató által meghatározott műszaki feladatok.

Amit kínálunk:

  • Munkarend: H-P 7-15:30, 8-16:30, 10:30-19:00
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Próbaidő után nettó 12.500Ft Cafeteria
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet (AAA-s gépek)
  • Fiatalos hangulatú csapat
  • Minőségi munkaruha
  • Stabil munkahelyet egy folyamatosan fejlődő, magyar cégcsoportnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és csapatban való együttműködést
  • Hosszútávú munkalehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész vagy épületgépész végzettség
  • 3 év szakmai tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeret (Ms Office, Internet)
  • telefonos ügyelet vállalása

Munkavégzés helye: BudapestBosch, X. kerület Gyömrői út 104.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését önéletrajz csatolásával.