Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba keressük

Gépész karbantartó

kollégánkat.

Feladatok:

  • Az épületek- és épületgépészeti rendszerek műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, hibák feltárása
  • Napi rutin- és tervezett karbantartási feladatok ellátása, azok dokumentálása
  • Aktív részvétel az üzemvitel során felmerülő problémák megoldásában, a hibák kijavításában
  • Részvétel az üzemeltetési folyamatok fejlesztésében
  • Egyéb munkáltató által meghatározott műszaki feladatok

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • próbaidő lejárta után cafeteria
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • részvételi lehetőség szakmai képzéseken
  • bejárás támogatás 30 ft/km

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész vagy épületgépész végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • MS Office programcsomag ismerete