Német autóipari partnerünk kiszolgálását végző csapatunkba

GÉPÉSZ KARBANTARTÓT

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkavégzés párban egy villanyszerelő kollégával
  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Épületgépészeti rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás, javítás
  • Víz és csatorna hálózatok, hűtési és fűtési rendszerek, szellőző berendezések ellenőrzése, javítása, karbantartása
  • Az épületek gépészeti rendszereivel, hálózatával, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása tableten
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 év szakmai tapasztalat
  • Épületgépész VAGY csőszerelő végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány és gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook ismeret)
  • Problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Próbaidő után nettó 12.500Ft Cafeteria
  • Céges mobiltelefon
  • Munkaidő: H-P 7-15 óráig
  • A telephelyen épületei között a közlekedés céges autóval történik
  • Modern, színvonalas, digitális munkakörnyezet
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Fiatalos hangulatú 15 fős csapat
  • Változatos feladatok, fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Kivitelezési munkákban való részvétel, jogtisztán bejelentett túlóra lehetőség
  • Munkaruha
  • Céges rendezvények, csapatépítő alkalmak

Munkavégzés helye: Győr