Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba

KARBANTARTÓ munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • A telephelyek zavartalan üzemeltetésének fenntartása
  • Napi rutin- és tervezett karbantartási feladatok ellátása, azok dokumentálása
  • Aktív részvétel a felmerülő problémák megoldásában
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő vagy gépész végzettség
  • 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Alapbér + cafeteria
  • Munkarend: 12 órás folyamatos 06-18h, 18-06h (3 nappal, 3 pihenő, 3 éjszaka, 3 pihenő)
  • Jó hangulatú csapat, támogató vezetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
Amennyiben hirdetésünk szimpatikus számodra, várjuk jelentkezésed!