Cégünk a KRAFT FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba
LÉTESÍTMÉNYVEZETŐ
pozícióba munkatársat keresünk.

Rád váró feladataink:

  • Létszám- és anyaggazdálkodás
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Szoros együttműködés és eseti megrendelői igények egyeztetése a projektvezetővel
  • A projekt kapcsán felmerülő műszaki megoldások meghatározása, üzemeltetési eljárások fejlesztése, alkalmazása
  • Költségkalkuláció készítése, megrendelés leadása a beszerzés felé
  • Részvétel a műszaki konzultációkon, bejárásokon
  • Ajánlatok kidolgozása,tárgyalások lefolytatása a lehetséges alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Riportok, beszámolók készítése a közvetlen felettes és a megrendelő felé

Az állás betöltéséhez elengedhetetlen:

  • 2-4 év releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos Excel használat
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Megbízhatóság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amennyiben csatlakozol HOZZÁNK:

  • Egy lendületes, együttműködő, egymást támogató csapat tagja leszel
  • Biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Alapbéren felül béren kívüli juttatásokat kínálunk
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk

Amennyiben álláshirdetésünk szimpatikus számodra, várjuk jelentkezésed!