Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

 Keressük új

LÉTESÍTMÉNYVEZETŐ

kollégánkat.

Feladatok:

  • a megbízónál feltárt hiányosságok, fejlesztési lehetőségek felismerése, megoldási javaslatok kidolgozása, árajánlat készítés
  • a projektben dolgozó munkatársak feladatainak meghatározása, irányítása irodaházi környezetben, beosztástervezés
  • beszerzési igények esetén tárgyalások lefolytatása
  • költségkalkulációk készítése, ajánlatok kidolgozása, dokumentációk összeállítása
  • létszámgazdálkodás, anyaggazdálkodás, adatszolgáltatás a vonatkozó havi kontrolling kimutatásokhoz
  • együttműködés a társosztályokkal (pénzügy, kontrolling, beszerzés)
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, munkájuk ellenőrzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • tárgyalási szintű német nyelvtudás (jártasság műszaki témákban)
  • min. középfokú műszaki végzettség
  • műszaki területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • határozott kommunikáció, jó kapcsolatépítő képesség

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • jónevű ügyfél
  • alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség