Cégünk a KRAFT FM Kft. a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője.

Bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

 Új debreceni csapatunkba keresunk

 Műszaki asszisztenst.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő magyar cégnél
  • Megbízható és összetartó csapat
  • Próba idő után nettó 12.500 Ft Cafeteria

Feladatok:

  • Kimenő ajánlatok összeállítása a projektspecifikáció alapján a létesítményfelelős által előkészített és jóváhagyott műszaki tartalom szerint
  • Elkészített, aláírt ajánlat továbbítása
  • Ajánlatok nyilvántartása, ajánlati összesítő folyamatos aktualizálása
  • Beérkező megrendelések kezelése, beszerzés indításának előkészítése
  • Szoros együttműködés az ajánlati csoport többi tagjával és a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés és/vagy műszaki területen szerzett adminisztratív tapasztalat
  • Word, Excel magabiztos használata
  • Adminisztratív munkakörben töltött legalább 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Gyors kezdés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, 4063 Magyarország