Cégünk, a KRAFT FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatukba keresünk

Villanyszerelő karbantartó

munkatársat

Feladatok:

  • A létesítmény villamos rendszereinek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása
  • Az épületek villamos rendszereinek karbantartása és a felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatok ellátása
  • Egyéb műszaki hibák feltárása
  • Részvétel a létesítményt ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében

Amit kínálunk:

  • alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • bejárás támogatása 30 ft/km
  • részvételi lehetőség szakmai képzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő képesítés
  • min. 1 év releváns tapasztalat
  • 12 órás műszakrend vállalása (a hétvégék szabadok)

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.