Német autóipari partnerünk kiszolgálását végző csapatunkba

VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓT

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Elektromos rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás, javítás, napi ellenőrzés
  • Az épületek elektromos rendszereivel, hálózatával, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása tableten
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Vészhelyzetek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Épületvillamossági VAGY villanyszerelő végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook ismeret)
  • Problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány és gyakorlat
  • Készenlét vállalása (ellátásához céges gépjármű biztosított)
  • Lakhely Győr, és 15km-es körzetében, a készenlét miatt

Amit kínálunk:

  • Jogtisztán bejelentett bér
  • 3 hetente 1 hét készenlét ami a béren felül plusz (jogtisztán bejelentett) bér
  • Próbaidő után nettó 12.500Ft Cafeteria
  • Céges mobiltelefon
  • Céges autó a készenlét idejére (saját használatra is)
  • Munkaidő: H-P 7-15 óráig
  • A telephelyen épületei között a közlekedés céges autóval történik
  • Modern, színvonalas, digitális munkakörnyezet
  • Fiatalos hangulatú 15 fős csapat
  • Változatos feladatok, fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Kivitelezési munkákban való részvétel, jogtisztán bejelentett túlóra lehetőség
  • Munkaruha
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Céges rendezvények, csapatépítő alkalmak

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.