Ipari partnerünk kiszolgálását végző csapatunkba

VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓKAT

keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Elektromos és épületgépészeti rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás, javítás, napi ellenőrzés
  • Az épületek elektromos rendszereivel, hálózatával, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása
  • Eseti munkáknál javaslattétel a kiajánlásra
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében
  • Havaria helyzetek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat, pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Épületvillamossági vagy villanyszerelő végzettség
  • Villamos alállomás kezelői képesítés
  • Minimum alapszintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook ismeret)
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság, megbízhatóság
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahelyet egy folyamatosan fejlődő, magyar cégcsoportnál
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget és csapatban való együttműködést
  • Versenyképes jövedelmet és egyéb béren kívüli juttatásokat
  • Korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget
  • Minőségi munkaruhát
  • Vállalati rendezvényeket

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.