Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Villanyszerelő karbantartó

munkatársat.

Feladatok:

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, ellenőrzése, monitorozása
  • Elektromos és épületgépészeti rendszerekhez tartozó berendezések karbantartása, hibaelhárítás
  • Az épületek elektromos rendszereivel kapcsolatban felmerülő átalakítási és kiépítési feladatainak ellátása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, nyilvántartása, dokumentálása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Alapbéren felül béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség, részvétel szakmai képzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületvillamossági vagy villanyszerelő végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Magabiztos számítógépes ismeret (MS Office, Internet)

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláshirdetésünk, várjuk jelentkezését.