Az egyik partnerünknek, a REHAU-nak, 2,5 éve épült gyárának kiszolgálását végző csapatunkba

VILLANYSZERELŐ, és GÉPÉSZ KARBANTARTÓKAT

keresünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Villanyszerelő (OKJ-s is) VAGY épületvillamossági VAGY gépész VAGY épületgépész végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Próbaidő után nettó 12.500Ft Cafeteria
  • Céges mobiltelefon magánhasználatra is
  • Munkaidő: H,K 6-18:30 Sze,Cs 18-6:30 P,H pihenő K,Sze 6-18:30 Cs,P 18-6:30 H,K pihenő Sze,Cs 6-18:30 P,H 18-6:30, K,Sze pihenő
  • A legkorszerűbb technológiával dolgozunk, modern, színvonalas, digitális munkakörnyezet (2,5 éves épület és gépek!)
  • Jogtisztán bejelentett túlóra lehetőség (ritkán van , és nem kötelező vállalni!)
  • Munkaruha
  • Stabil, hosszútávú munkahely, egy folyamatosan fejlődő, magyar cégnél
  • Étterem, kávézó, ingyenes parkolás, kerékpár tároló, fürdési lehetőség
  • Céges busz a környező településekről

Főbb feladatok, munkák:

  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése és fenntartása.
  • Részvétel az épületeket ellátó rendszerek karbantartási, üzemeltetési folyamatainak fejlesztésében.
  • Aktívan részt vesz a munkavégzés során felmerülő problémák megoldásában, egyéb műszaki hibák feltárása, dokumentálása tableten
  • Az épületek valamint a villamos és épületgépészeti rendszerek ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, ezen belül elsősorban a villamos VAGY gépészeti rendszerek karbantartása és a hibák elhárítása, javítása
  • Az épületek elektromos VAGY gépészeti rendszerivel, berendezéseivel kapcsolatban felmerülő javítási, átalakítási, kiépítési feladatainak ellátása

Ha úgy érzed mi vagyunk azok, akit keresel, akkor kérlek küld el a „Jelentkezés” gombra kattintva az önéletrajzodat, hogy jobban megismerhessünk egymást!