Cégünk, a Kraft FM Kft., mely a hazai épületüzemeltetési piac ismert résztvevője bevásárlóközpontok, oktatási intézmények, irodaházak, energetikai, illetve ipari létesítmények és szállodák részére biztosít magas színvonalú, komplex szolgáltatást.

Bővülő csapatunkba keressük

VILLANYSZERELŐ KARBANTARTÓ

kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Berendezések, gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása;
  • Villanyszerelési feladatok végrehajtása, illetve a berendezések elektromos karbantartása, hibáinak dokumentálása;
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, dokumentálása;
  • Alapszintű lakatos javításokban és gépész feladatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú releváns végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Villamossági berendezések szerelésében szerzett tapasztalat,
  • Lakatos és mechanikus munkákban szerzett tapasztalat,
  • FAM vizsga

Amit kínálunk:

  • Próbaidő lejárta után cafeteria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Részvételi lehetőség szakmai képzéseken
  • Bejárás támogatás 30 ft/km